MeetingPoint

MeetingPoint bir buluşma noktasıdır ve öncelikle branş uzmanları arasındaki bilgi alışverişini ve iletişimi güçlendirir. Başka bir deyimle Meeting Point'ta forumlarda olduğu gibi sunumlara ya da ''patent çözümlere'' rastlayamazsınız. Burada daha ziyade fuar ziyaretçileri spontane bir şekilde bir araya gelir ve İnsan Kaynakları Yönetimi sektöründeki uygulamalar ve gelişmeler hakkında sohbet yapar.

MeetingPoint konseptinin popülaritesi son yıllarda giderek artmıştır: Resmi olmayan bir ortamda aynı konuya ilgi duyan branş uzmanları spontane bir şekilde bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunurlar.

Çıkış noktası daima pratik iş hayatından gelen bir sorudan oluşmaktadır. Profesyonel bir moderatörlüğün eşliğinde konuyla ilgili olarak yeniden sorular yönelitilir, tecrübeler aktarılır ve ortaklaşa çözümler üretilir. Başka bir değimle MeetingPoint buluşma noktalarındaki konular birçok sunumların ''Konuyla ilgili olarak sorusu olan var mı?'' sualiyle bittiği yerden devam etmektedir.

MeetingPoint'taki rahat ortam yeni tanışma fırsatlarına imkan vermektedir. Buluşma noktaları bütün ziyaretçilere serbesttir ve katılımı giriş ücretine dahildir.

Burada yakında MeetingPoint için kayıtlı konu başlıklarını yayımlayacağız.

Sponsorlarımız
  • Data Expert

İlanlar