İnsan Kaynaklarında yeni ürün ve hizmetlerin sunulduğu alan

''İK Ürün ve Hizmet Platformunda'' aynı ürün ve hizmetleri sunan katılımcı şirketler dönüşümlü ve karşılaştırmalı bir ortamda sunumlarını yapabilmektedir.Tedarikçi ve çözümler direk karşılaştırmada

İK çözüm sunumları’nda tanınmış şirketler personel sorumlularına yönelik beklentilerine ilişkin cevaplar sunmaktadırlar ve piyasaya hakim tedarikçilerin çözümlerini göstermektedirler.

Uzman moderasyon altında tedarikçiler ve hizmet sunanlar piyasadaki yeniliklerini ve uygulamalarını sunmaktadır, en önemli fonksiyonları göstermektedir ve şirketleri için kazançlı yatırımlarını anlatmaktadır. İK çözüm sunumları tedarikçilerin ürünlerini ve çözümlerini karşılaştırmaktadır. Bununla beraber sadece pekiştirilmiş bir bilgi teklifi değil aynı zamanda kısa sürede çeşitli çözümleri ve tedarikçileri tanıma imkanı ve karşılaştırma fırsatı sunmaktadır.


İK çözüm sunumları özellikle kısa-veya orta dereceli sürelerde yatırım kararları vermek zorunda olan ve mantıklı pratik-ve karar yardımları arayışı içerisinde olan şirketler için tavsiye edilmektedir.

Sponsorlarımız
  • Data Expert

İlanlar