Stand alanları

Personal Turkey sergi ekibi fuar hazırlığınızın tümünde sizi destekler, çünkü Spring Fuar Yönetim ekibi için Siz önceliklisiniz!


Personal Turkey Fuarı’nda standınızın yerini serbestçe seçebilirsiniz. Ada şeklinde, baş, köşe veya hat şeklinde olsun, kuruluşunuzu etkili bir şekilde takdim etmek için tüm stant formasyonları mümkündür.

Spring Fuar Yönetim organizatörü en mükemmel bir yerleşme için size memnuniyetle danışmanlık hizmeti verecektir.

İstek üzerine, fuar pazarlamanızda, organizatör ile birlikte sizi azimli bir şekilde destekleyecek yetkili stant kurulum firmaları sağlanacaktır. Kişisel bir muhatabınız binamızda bütün ihtiyaçlarınızla ilgilenecektir.

Online fuar katılımcı kılavuzu ile fuar katılımınız büyük bir başarıya dönüşecektir. Çeşitli reklam araçları için sipariş verme, müşterilerinize e-biletler gönderme ve kimin ne zaman fuarı ziyaret ettiğini takip etme olanağınız olacaktır.


Başarılı bir fuar planlanabilir!

Hemen bugün favoriniz olarak gördüğünüz stant yerini rezerve ediniz, çünkü bütün yerleştirmeler “ilk gelen, öncelikli hizmet alır” temelinde verilmektedir. Müşterilerinizi ve potansiyel yeni müşterilerinizi doğrudan bir mesleki görüşmeye veya bir müşteri etkinliğine davet edin ve fuar katılımınızın başarısını aktif olarak yükseltin.Sponsorlarımız
  • Data Expert

İlanlar