Sponsorlar ve partnerler

İK sektöründe ihtisas yapmış kurum ve kuruluşlar üstlendikleri sponsorluk ya da ortaklıklarla Personal Turkey fuarına büyük katkılar sağlamaktadır.

Sponsorlar

Partner

1995 yılında kurulmuş olan DataExpert, Türkiye’nin lider üst düzey yönetici araştırma şirketlerinden birisidir. Sektörel bilgi ve uzmanlığı, geniş altyapısıyla birleştirerek başarılı projelere imza atmış olan DataExpert, bugüne kadar iş ortaklarının üst yönetim seviyesinde en doğru lideri kazanmasını sağlamıştır. Orta ölçekli şirketlerden holdinglere kadar birçok kuruluş için 4000’in üzerinde projeyi başarıyla tamamlayarak sektöründe lider konuma ulaşmış olan DataExpert, iş ortaklarının sürekli ve sürdürülebilir gelişmeyi gerçeğe dönüştürmesine destek olmaya devam etmektedir…

CottGroup şirketlerin çeşitli operasyonları yönetmek amacıyla tüm iş modellerine uygun pratik çözümler üretmek için danışmanlık, dış kaynak, teknoloji ve eğitim hizmetleri sunan bir organizasyonudur. CottGorup kulvarında Dünya Lideri olan ortaklıkların gücü ile müşterilerine en uygun çözümleri sunmaktadır

Trenkwalder,uluslararası deneyimi ile 16 ülkede “İnsan Kaynağı sağlamaktır”.2007 yılında Türkiye’de faaliyet geçerek,müşterilerine; Stok Yönetimi,Lojistik Yönetimi,Atık Yönetimi,Tesis Yönetimi ve İnsan Kaynakları Yönetimi konularında dış kaynak desteği sağlayarak iş ortaklıkları oluşturmuştur.

Alman-Türk Ticaret ve Sanayi Odası (AHK Türkiye) Türk - Alman iş dünyası ile ilgili sorularınız için ilk adresiniz.
Genç ve dinamik ve tecrübeli iki dilli çalışanlarımız sizi kaynağından bilgiler ve size özel hizmetlerimiz ile desteklemektedir.
Odanın hizmet portföyü, değerli piyasa bilgileri, pazara giriş danışmanlığı, fuarlar, etkinlikler ve delegasyonlar ayrıca eğitim ve seminer
konularında destek ve hizmetler içerir.

“İNSAN KAYNAKLARI GELİŞİM DERNEĞİ” Türkiye’de İnsan Kaynakları Yönetim Sistemi’nin geliştirilmesi, İnsan Kaynakları konusunda uzman çalışanların yetiştirilmesi, İnsan Kaynakları temel fonksiyonlarının şirketlere anlatılması, rehberlik hizmeti verilmesi konularında faaliyette bulunmaktadır.


Indense, işletmelere ve kurumlara insan kaynakları hizmetleri / çözümleri sunan bir danışmanlık firmasıdır. Indense’nin hizmetleri işletmelerin insan kaynakları süreçlerini oluşturarak ve/veya geliştirerek verimliliğini / karlılığını artırmak ve riskleri azaltmayı amaçlar.

Bloomberg Businessweek, liderleri; fikirleri eylemlere dönüştürmeye yönlendiren, iş dünyasına dair küresel ve temel bir kaynaktır. 1929’da kurulan BBW, 140 ülkede her hafta 4,7 milyondan fazla okuyucusuyla pazar lideri konumundadır. Bloomberg Businessweek Türkiye, 2005 yılının Kasım ayında kuruldu ve Infomag Yayıncılık aracılığıyla yayınlanmaktadır. İçerik, BBW Küresel baskısından alınarak yerel dile çevrilmekte ve BBW’nin bölgesel ortağı Infomag Yayıncılık tarafından üretilen yerel ve orijinal yazılarla tamamlanmaktadır.


Harvard Business Review 1922 yılından bu yana yöneticilerin karşı karşıya kaldığı her duruma yönelik güvenilir bilgi kaynağı olarak, dünyanın rakipsiz yönetim dergisidir. HBR Türkiye, derginin 11. lokal edisyonu olarak Ekim 2012’de yayın hayatına başlamıştır. Her ay dünyanın en önemli akademisyenleri, iş dünyasının fikir önderleri ve danışmanlardan liderlik, strateji, inovasyon, insan kaynakları yönetimi, küreselleşme ve finans alanlarında araştırmaya dayalı makaleler yayımlamaktadır. Buna ek olarak, yerel editörler de global fikirleri yerele uyarlayarak Türk okurların spesifik ihtiyaçlarına cevap verecek nitelikte bir içerik geliştirmektedir.


CASALI TOUR , A-Grubu Seyahat Acentası olarak, Turizm Bakanlığı’nın onaylı acentası ve TÜRSAB üyesidir. CASALI TOUR, İş turizmin'de deneyimli, dinamik, dürüst, profesyonel kadrosu ve sınırsız müşteri memnuniyeti anlayışı ile faaliyet göstermektedir.


whatchado.com şirket çalışanlarının, kısa videolarla şirketleri,meslekleri ve gelişimleri hakkında bilgileri paylaştıkları online kariyer platformudur. whatchado Matching aracılığıyla iş başvurusu yapacak adaylara, profillerine uygun şirketler ve şirket çalışanları tanıtılmaktadır. Şirketler, çalışanlarını kuruluş elçisi yaparak, marka değerlerini güçlendirecek bir fırsat yaratmış olurlar.

OMSİAD 1999 yılında, Türkiye Ofis Mobilya Sanayini güçlü ve tek bir çatı altında bir araya getirerek üye firmalarının gelişmesini,
büyümesini ve menfaatlerinin korunmasını, birlikteliğin sağlanarak meslek etiğinin sektöre hâkim olması için kurulmuştur.

İnsan Kaynakları Yönetimi Dergisi; insan kaynakları, personel mevzuatı ve kişisel gelişim konularının yer verildiği aylık yayınlanan bir dergidir. BEKAD Bilişim Eğitim Kültür ve Araştırma Derneği tarafından çıkartılan dergi; ele aldığı eğlenceli ve bilgilendirici bölümleriyle kamu çalışan/yöneticilerine hitap eden kamu alanındaki ilk ve tek insan kaynakları dergisidir.

EMCC Avrupa Mentorluk ve Koçluk Derneği (EMCC) 1992 yılında, mentorluk ve koçluk alanında başarılı uygulamaları ve başarılı uygulama beklentisini teşvik amacıyla kuruldu. Bugün Türkiye dahil, 24 ülkede 5000'in üzerinde üyesiyle faaliyet gösteriyor. Yönderlik ve Koçluk Derneği (EMCC Türkiye) ülkemizde, 2005 yılında, EMCC ilkeleri, etik ve uygulama prensipleri çerçevesinde kurulmuş olup; günümüzde koçluk mesleği ve mentorluk uygulamalarının en üst standartta yapılması amacı ile 200’e yakın aktif üyesiyle faaliyetlerine devam ediyor. Dernek hem mesleki standardları yükseltmek, hem de en iyi uygulamaları desteklemek amacı ile konferanslar, paneller, yuvarlak masa toplantıları, örnek uygulama paylaşımları ve eğitimler düzenliyor. http://www.emccouncil.org/tr/tr/. Yerel sitemiz devreye girene kadar facebook sayfamızdan (www.facebook.com/EMCCTurkey/ )da güncel bilgiler edinilebilir…

Türkiye Cumhuriyeti İçişleri Bakanlığı onaylı İş Sağlığı ve Güvenliği Birmleri İşletmecileri derneğidir ve İş sağlığı ve güvenliği sektöründe ilk ve tek sivil toplum kuruluşudur.


Sponsorlarımız
  • Data Expert

İlanlar