Personal Turkey

İnsan Kaynakları Yönetimi İhtisas Fuarı

İş piyasası dinamiği ve insan kaynakları politikası araçları arasındaki kesiş noktasında uluslararası alanda deneyim kazanmış fuar konsepti ile Türkiye’nin ilk İnsan Kaynakları Yönetimi İhtisas Fuarı Personal Turkey yer almaktadır. Zamanın zirvesinde olmak ve sektörden kapsamlı bir izlenim elde etmek isteyen tüm insan kaynakları çalışanları için Personal Turkey fuarını ziyaret etmek kaçınılmaz bir fırsattır.

Türk İK ortamındaki temel eğilimlerin ve gelişmelerin yanı sıra, katılımcıların, uzman ziyaretçilerin ve ziyaretçilerin birbirleri arasındaki bu bağların kurulması ve geliştirilmesi her şeyden önce fuarın öncelikli hedefidir. Ziyaretçiler ile uzmanlar arasındaki fikir alışverişi, her şeyden önce fuara entegre edilmiş sunum forumlar gibi özel interaktif alanlarda yapılmaktadır.

Bir ihtisas fuarına katılımla elde edebileceğiniz müşteri potansiyeline başka bir faaliyetle ulaşamazsınız. İK yöneticilerinin hedef gruplarına göre düzenlenen bu özel fuarımızda hizmetlerinizi ve ürünlerinizi uygulamalı olarak sunma ve anlatma fırsatı elde edeceksiniz.

Önerilerinizi bir araya getirmek ve potansiyel müşterilere sunmak için katılımcı olarak Türkiye’nin ilk İnsan Kaynakları Yönetimi İhtisas Fuarına iştirak edin ve olanaklardan faydalanın!

Sponsorlarımız
  • Data Expert

İlanlar